Spasovski: Ndjehem krenar që të gjithë bashkë do ta realizojmë këtë reformë - Bota Sot
Spasovski: Ndjehem krenar që të gjithë bashkë do ta realizojmë këtë reformë

Maqedonia

Spasovski: Ndjehem krenar që të gjithë bashkë do ta realizojmë këtë reformë

Më: 22 maj 2019 Në ora: 14:35
Oliver Spasovski

Asnjë qeveri dhe asnjë ministër s`mund të bëjë diçka thelbësore për shtetin nëse nuk e bënim të gjithë bashkë.

Jam krenarë që sot do ta bëjmë bashkë këtë reformë.

Në përpilimin e këtyre ligjeve u përfshinë të gjithë deputetët, sektori civil me pjesëmarrje aktive, opinioni akademik me debatet publike, partnerët strategjik për punën në reformat.

E rëndësishme është të besojmë në këtë reformë.- theksoi Oliver Spasovski, Ministër i MPB-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat