Kostadinov: Mickoski po bëhet promotor i politikave të LSDM-së - Bota Sot
Kostadinov: Mickoski po bëhet promotor i politikave të LSDM-së

Maqedonia

Kostadinov: Mickoski po bëhet promotor i politikave të LSDM-së

Më: 22 maj 2019 Në ora: 17:20
Kostadin Kostadinov

Zëdhënësi i LSDM-së, Kostadin Kostadinov në një konferencë për shtyp tha se lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski po bëhet promotor i politikave të LSDM-së.

“Njeriu i cili 11 vjet nuk dinte dhe s’bëri asgjë për uljen, i cili nuk dinte se çka është interes i qytetarëve, ky Hristijan Mickoski filloi që të bëhet promotor i politikave të LSDM-së”, deklaroi Kostadinov.

Kostadinov tha se pasi që LSDM promovoi masën e zvogëlimit të TVSH-së për 18% në 5%, u shfaq Mickoski dhe tha se ai dhe VMRO-DPMNE do të përpiqeshin që të ulin koston e ngrohjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...