Qindra udhëtar të bllokuar në aeroportin e Shkupit - Bota Sot
Qindra udhëtar të bllokuar në aeroportin e Shkupit

Maqedonia

Qindra udhëtar të bllokuar në aeroportin e Shkupit

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 10:37
Aeroporti Shkupit

Një numër i madh i pasagjerëve kanë mbetur të bllokuar në aeroportin e Shkupit. Ata përmes disa agjencive turistike kanë paguar aranzhmane për në Egjipt, por siç shprehen aeroplani për këtë destinacion nuk ka ardhur fare, njofton 24 vesti.

Sipas udhëtarëve agjencitë i kanë njoftuar se ka pasur një problem teknik me aeroplanin dhe se po presin që të arrij një avion tjetër. Fluturimi është dashur të realizohet një orë pas mesnate, ndërkohë që sipas informatave të fundit do të realizohet sot në ora 10:40 minuta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...