Turistët që u ngujuan në aeroportin e Shkupit, udhëtojnë për në Egjipt - Bota Sot
Turistët që u ngujuan në aeroportin e Shkupit, udhëtojnë për në Egjipt

Maqedonia

Turistët që u ngujuan në aeroportin e Shkupit, udhëtojnë për në Egjipt

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 12:43
Aeroplan

Turistët vendorë të cilët mbrëmë kanë qenë të ngujuar në aeroportin e Shkupit, kanë fluturuar sot pas orës 10:00 në drejtim të Hurgadës në Egjipt.

Sipas informacioneve të web-faqes së Aeroportit Ndërkombëtar “Shkupi”, qytetarët kanë fluturuar në orën 10:44 me aeroplanin “Fly 2 Sky Airlines”.

Turistët është dashur që fluturimin ta bëjnë mbrëmë pas mesnatës, por ai është shtyrë disa herë. Një herë për në orën 02:30, një herë për në orën 05:00 dhe një herë për në orën 07:00.

Aranzhimin qytetarët e kanë paguar përmes disa agjencive turistike.

Ky rast i ngujimit disa orësh të qytetarëve nuk është paraqitur në Inspektoratin Shtetëror të Tregut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...