Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 09:00
Moti

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Pasdite priten reshje të shiut në disa pjesë të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga 12 deri më 20 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin nga 28 deri më 36 gradë celsius.

Në ditët në vijim priten në orët e pasdites do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...