Strumica me rrethinë përfshihet nga moti i keq (Video) - Bota Sot
Strumica me rrethinë përfshihet nga moti i keq (Video)

Maqedonia

Strumica me rrethinë përfshihet nga moti i keq (Video)

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 16:19

Sot pasdite Strumica me rrethinë, si dhe Berova janë përfshirë nga moti i keq, ku ka reshje të shiut me intensitet të lartë.

Mot i paqëndrueshëm pritet që të lëviz edhe në drejtim të jugut në Vallandovë, Dojran dhe Bogdanc.

Mot i paqëndrueshëm ka edhe në disa pjesë lindore të vendit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat