Motoçiklisti shkel një grua 83-vjeçare në Shkup - Bota Sot
Motoçiklisti shkel një grua 83-vjeçare në Shkup

Maqedonia

Motoçiklisti shkel një grua 83-vjeçare në Shkup

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 17:59
Policia

Një person i panjohur me motoçikletë mbrëmë në sheshin “Aradhat Partizane” në Shkup ka goditur një 83-vjeçare dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Gruaja ka marrë lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për mjekim në Qendrën Emergjente në Klinikën “Nënë Terezë”.

Ekspertizë në vendin e ngjarjes kanë bërë ekipet e SPB Shkup.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat