Gjorçev: OBRM-PDUKM është e gatshme për zgjedhje parlamentare - Bota Sot
Gjorçev: OBRM-PDUKM është e gatshme për zgjedhje parlamentare

Maqedonia

Gjorçev: OBRM-PDUKM është e gatshme për zgjedhje parlamentare

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 21:16
Vllatko Gjorçev

Deputeti nga radhët e OBRM-PdukM-së, Vllatko Gjorçev, në kuadër të shënimit të ditës së partisë, theksoi se partia e tij është gati për zgjedhjet parlamentare kurdo që të jetë.

“Ky është shekulli i tretë që OBRM po lufton Maqedoninë. Kjo do të vazhdojë edhe më tej sepse OBRM-PDUKM është luftë për Maqedoninë. Është e qartë që në Maqedoni nuk po ndodh asgjë dhe se partia jonë është e gatshme për zgjedhjet parlamentare kur do që të jetë”, tha Gjorçev për “Tv24”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...