Aksident i rëndë në rrugën Shkup-Tetovë, në afërsi të Zhelinës (Foto) - Bota Sot
Aksident i rëndë në rrugën Shkup-Tetovë, në afërsi të Zhelinës (Foto)

Maqedonia

Aksident i rëndë në rrugën Shkup-Tetovë, në afërsi të Zhelinës (Foto)

Më: 18 qershor 2019 Në ora: 14:19
Pamje nga aksidenti

Aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pasdite në rrugën Shkup-Tetovë, në afërsi të fshatit Zhelinë.

Shoferi i një kamioni ka humbur kontrollin dhe është përmbysur. Dëshmitarët që kanë qenë të pranishëm kur ka ndodhur aksidenti, thonë se shoferi është lënduar.

Hetime në vendin e ngjarjes është duke kryer ekipi i SPB Tetovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...