Sulmohet dhe lëndohet një polic - Bota Sot
Sulmohet dhe lëndohet një polic

Maqedonia

Sulmohet dhe lëndohet një polic

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 10:29
Polic

Një polic është sulmuar mbrëmë në rrugën “Boris Kidriç” në Tetovë gjatë kryerjes së detyrës, në momentin që kanë tentuar autoritetet të largojnë një makinë për keq parkim.

Incidenti ka ndodhur rreth orës 16.30, ndërsa pas sulmit është arrestuar sulmuesi me iniciale N.S nga Shemshova.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...