Aksioni në Lubeten, Policia Financiare: Presim mirëkuptim nga qytetarët - Bota Sot
Aksioni në Lubeten, Policia Financiare: Presim mirëkuptim nga qytetarët

Maqedonia

Aksioni në Lubeten, Policia Financiare: Presim mirëkuptim nga qytetarët

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 10:43

Për shkak të dyshimeve për kryerjen e veprës penale trafik me mall akcize dhe mashtrim doganor, Policia Financiare në bashkëpunim me Ministrinë e Punëve të Brendshme po realizon aksion policor.

Nga Policia Financiare njoftojnë se për shkak të hetimit nuk mund të japin detaje.

Nga Policia Financiare thonë se presin bashkëpunim dhe mirëkuptim nga qytetarët nga ky rajon, në interes të zbardhjes së plot të rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...