Sulmohet fizikisht një polic në Tetovë - Bota Sot
Sulmohet fizikisht një polic në Tetovë

Maqedonia

Sulmohet fizikisht një polic në Tetovë

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 16:20
Policia

Një polic është sulmuar fizikisht në rrugën “Boris Kidriç” në Tetovë gjatë kryerjes së detyrës zyrtare, ku së bashku me epikën e ndërmarrjen publike për parkingjet e qytetit, kanë larguar një veture e cila ishte parkuar në mënyrë jo të rregullt.

Incidenti ka ndodhur rreth orës 16:30, ndërsa pas sulmit është arrestuar personi nga fshati Shemshovë.

“Personi N.S. (29) nga Shemshova është arrestuar dhe dërguar në stacionin policor në Tetovë për procedurë të mëtejshme. Janë marrë masat për zbardhjen e rastit”, thonë nga MPB.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...