Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 12:05
Ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Gjatë fundit të ditës do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 9 deri më 17 gradë celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 24 deri më 31 gradë celsius.

Mot me diell dhe vranësira pritet që të ketë edhe gjatë ditës së diel.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...