Aksident në Shkup, humb jetën një 60-vjeçar - Bota Sot
Aksident në Shkup, humb jetën një 60-vjeçar

Maqedonia

Aksident në Shkup, humb jetën një 60-vjeçar

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 14:37
Ilustrim

Një 60-vjeçar nga Shkupi ka humbur jetë në një aksident ku me veturën e tij ka goditur në një mur betoni.

“Dje në orën 14:35 në rrugën lokale Ilinden fshati Ajvatovci është lajmëruar se një veturë e markës “Ford Focus” me targa të Shkupit e drejtuar nga V.D. (60), ka dalë nga rruga dhe ka goditur në një mur betoni. Shoferi V.D. ka nderuar jetë në vendin e ngjarjes”, njoftojnë nga MPB.

Hetim në vendin e ngjarjes kanë bërë ekipet e SPB Shkup dhe prokurori publik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...