Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 09:24
Moti

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje lokale të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga 10 deri më 19 gradë celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin nga 22 deri më 29 gradë celsius.

Edhe ditët në vijim moti do të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje lokale të shiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...