Zaev zbulon se ku do ti kalojë pushimet!

Maqedonia

Zaev zbulon se ku do ti kalojë pushimet!

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 23:58
Kryeministri Zoran Zaev

Kryeministri Zoran Zaev ka zbuluar se ku do ti kalojë pushimet verore. Ai në intervistën në Klan Maqedoni ka thënë se dëshiron që të shkojë në Greqi, pasi që nuk ka qenë dy vite.

“Më shumë rëndësi do të ketë fakti që të bindi vajzën dhe djalin të vijnë me mua…Mund të shkojë tek miku im Aleksis Cipras”, theksoi Zaev. Ai shtoi se gjatë pushimeve do të jetë edhe në Ohër, dhe se nuk do ti ikë sidomos fundjavave. Zaev ka zbuluar edhe periudhën e pushimeve dhe kjo do të ketë pas festës së Ilindenit. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat