Policia konfiskon mobiljet e shtëpisë së Katica Janevës - Bota Sot
Policia konfiskon mobiljet e shtëpisë së Katica Janevës

Maqedonia

Policia konfiskon mobiljet e shtëpisë së Katica Janevës

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 17:33
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një kamion sot pasdite arriti në shtëpinë e Katica Janevës për të bartur mobiljet e konfiskuara.

Prokuroria sot njoftoi se është zgjeruar hetimi për rastin ‘Haraçi’ ndërsa Katica Janeva në këtë rast është e përfshirë si e dyshuar.

Gjysmë ore pasi policia u kthye në shtëpinë e Janevës për kontroll shtesë, para shtëpisë ndodhej edhe kamioni që bart mobiljet.

Edhe Janeva është në shtëpinë e saj dhe ende nuk është dërguar para gjykatësit në procedurë paraprake. Para shtëpisë së saj ka sigurim policor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...