Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 08:29
Foto ilustrim

Noti sot do jetë kryesisht me diell dhe vranësira lokale. Nga pjesa verilindore e vendit do të fryjë një erë e lehtë.

Temperaturat e mëngjesit do të arrijnë prej 12 deri më 21 gradë celsius, ndërsa temperaturat ditore prej 28 deri më 38 gradë celsius.

Edhe nesër pritet që moti të jetë me diell. Në vendet malore do të ketë kushte për reshje të shiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...