Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 30 gusht 2019 Në ora: 08:53
Ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë, si dhe do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi verilindor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 17 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 29 deri 36 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme pritet të vazhdojë moti stabil dhe i nxehtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...