Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 5 shtator 2019 Në ora: 11:46
Ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 7 deri më 18 gradë celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 28 deri më 35 gradë celsius.

Moti nesër dhe gjatë fundjavës do të jetë i paqëndrueshëm dhe me reshje lokale të shiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...