Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 6 shtator 2019 Në ora: 09:15
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell por me kushte për përkeqësim të motit në orët e mbrëmjes.

Temperaturat e ditës do të lëvizin nga 17 deri në 32 gradë Celsius.

Gjatë ditës lagështia e ajrit do të jetë e madhe me 69% kurse do të fryej erë me shpejtësi 2 km për orë nëpër vendbanime dhe 8 km për orë nëpër vende malore.

Në fundjavën pasuese do të ketë kushte për shi dhe shkarkime elektrike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...