Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 10:11
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë i paqëndrueshëm dhe me reshje lokale të shiut. Në pjesën veriore dhe lindore të vendit intensiteti i reshjeve të shiut dhe erës do të jetë më i madh.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 11 deri më 19 gradë celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 24 deri më 31 gradë celsius.

Ditën e diel dhe të hënë pritet të ketë mot më të qëndrueshëm ku do të ketë kushte edhe për reshje lokale të shiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...