Lëndohet rëndë një motoçiklist në rrugën Gradsko-Veles - Bota Sot
Lëndohet rëndë një motoçiklist në rrugën Gradsko-Veles

Maqedonia

Lëndohet rëndë një motoçiklist në rrugën Gradsko-Veles

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 12:16
Foto ilustrim

Një motoçiklist 60-vjeçar nga Velesi është lënduar rëndë pasi ai humbi kontrollin mbi motoçikletën mbrëmë dhe u rrëzua në rrugën rajonale Gradsko-Veles.

Lëndimet e rënda të motoçiklistit janë konstatuar nga ana e mjekëve nga spitali i Velesit. Në vendin e ngjarjes ekipet e SPB Veles kanë kryer ekspertizë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...