Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 08:13
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri 18 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 25 deri 35 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme pritet të ketë ndryshim të motit. Meteorologët për nesër dhe pasnesër paralajmërojnë reshje të shiut në disa vende, si dhe ulje të temperaturave.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...