Tërmet në Shqipëri, ndjehet edhe në pjesën perëndimore të Maqedonisë - Bota Sot
Tërmet në Shqipëri, ndjehet edhe në pjesën perëndimore të Maqedonisë

Maqedonia

Tërmet në Shqipëri, ndjehet edhe në pjesën perëndimore të Maqedonisë

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 16:33
Foto ilustrim

Rreth orës 16:00 një tërmet është regjistruar në afërsi të Durrësit.

Tërmeti ka qenë 5.8 shkallë dhe u ndje në Maqedoni dhe Kosovë.

Tërmeti ka zgjatur disa sekonda dhe ka shqetësuar banorët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...