Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 23 shtator 2019 Në ora: 08:26
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë me vranësira dhe periudha diellore. Pasdites do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 5 deri më 13 gradë celsius, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 22 deri më 29 gradë celsius.

Moti gjatë javës do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...