Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 6 nëntor 2019 Në ora: 08:17
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe në disa pjesë të ditës me diell.

Temperaturat do të lëvizin nga 9 gradë Celsius deri 21 gradë Celsius në mesditë.

Edhe gjatë ditëve në vijim temperaturat do të jenë të njejta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat