BDI do të mbajë mbledhje të Kryesisë Qendrore

Maqedonia

BDI do të mbajë mbledhje të Kryesisë Qendrore

Më: 15 nëntor 2019 Në ora: 10:19
BDI

Kryetari i Bashkimit Demokratik për integrim, Ali Ahmeti, ka thirrur mbledhje të Kryesisë Qendrore të partisë e cila do të mbahet sot, me fillim në ora 15:00 në selinë e BDI-së në Tetovë.

Në mbledhje do të diskutohet rreth Kongresit të katërt zgjedhor të Bashkimit Demokratik për Integrim si dhe për zgjedhjet e parakohëshme parlamentare të vitit të ardhshëm.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat