Një shtetas i Maqedonisë rrotullohet me kamion në Serbi

Maqedonia

Një shtetas i Maqedonisë rrotullohet me kamion në Serbi

Më: 16 nëntor 2019 Në ora: 13:48
Ilustrim

Një 38-vjeçar shtetas i Maqedonisë është rrotulluar me kamion në Serbi.

Në rrugën Aleksinaç-Nish në drejtim të Beogradit, është rrotulluar një kamion me targa të Maqedonisë.

Aksidenti në komunikacion ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 08:30 tek fshati Katun. Deri më tani nuk dihen shkaqet e aksidentit.

Policia dhe ndihma e shpejtë janë në terren, por nuk dihen dëmet materiale dhe se a është i lënduar shoferi.

Komunikacioni për në Beograd është ndalur plotësisht derisa të largohet kamioni, pasi ka bllokuar të tre korsitë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat