Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 9 dhjetor 2019 Në ora: 09:07
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira lokale dhe kushte për reshje të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 5 deri 4 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 8 deri 15 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, pritet të ketë reshje të shiut, ndërsa në vendet më të larta malore do të ketë edhe reshje të borës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat