Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 09:35
Ilustrim

Moti sot paradite do të jetë me vranësira dhe me reshje të shiut ndërsa në pjesët malore me reshje të borës.

Reshjet do të jenë më shpeshta në pjesën perëndimore dhe jugore të vendit, ndërsa pasdite do të ndalen.

Moti më pas do të jetë stabil dhe më i nxehtë.

Temperaturat do të lëvizin nga 0 deri tetë gradë celsius ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri 12 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat