Digjet një shtëpi në Prilep, humb jetën një person

Maqedonia

Digjet një shtëpi në Prilep, humb jetën një person

Më: 16 janar 2020 Në ora: 13:40
Foto ilustrim

Një person nga fshati Brailevë ka humbur jetën nga një zjarr, që dje shpërtheu në shtëpinë e tij.

Siç njoftojnë nga MPB, rasti është denoncuar dje në mesditë në ora 12:00.

Vdekjen e personit e ka konstatuar mjeku i Ndihmës së Shpejtë.

Zjarri është lokalizuar, ndërsa inspektim është kryer nga ana e prokurorit publik dhe ekipi inspektues i SPB Prilep.

Shkaqet e zjarrit akoma nuk janë bërë të ditura.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat