Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 23 janar 2020 Në ora: 08:30
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Do të fryjë edhe erë mesatare nga drejtimi verior.

Temperaturate e mëngjesit do të lëvizin prej 0 deri 7 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 5 deri 11 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ndryshueshëm, me vranësira. Të dielën pritet të ketë reshje të shiut dhe borës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat