Boki 13: Po luani me jetën time - Bota Sot
Boki 13: Po luani me jetën time

Maqedonia

Boki 13: Po luani me jetën time

Më: 23 janar 2020 Në ora: 11:35
Boki 13

I akuzuari i parë për rastin ‘Haraçi’ sot deklaroi se 55 herë është dërguar në spital.

“Ju lus të mos luani me jetën time”, tha Jovanovski i cili shtoi se për gjendjen e tij janë të nevojshme disa kushte të posaçme higjienike e që nuk i ka burgu i Shuto Orizares.

Gjyqtarja the se do të veprojmë me kërkesë të tij dhe se do të miratohet më 4 shkurt për ndërhyrje.

Avokati i tij, Sasho Dukoski thotë se ndërhyrja nuk është primare aq sa është që primare që klienti i tij të jetë në kushte të posaçme higjienike.

“Nëse i ndodh diçka, do të ketë shumë fajtorë dhe denoncime”, tha Dukoski.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat