Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 13 shkurt 2020 Në ora: 08:06
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -1 deri 3 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 5 deri 15 gradë celcius.

Nesër pritet që të ketë reshje të shiut, ndërsa në vendet më të larta malore borë. Gjatë fundjavës temperaturat ditore do të jenë në rritje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat