Kryemyftiu i Maqedonisë martohet me një vajzë 50 vjeç më të re - Bota Sot
Kryemyftiu i Maqedonisë martohet me një vajzë 50 vjeç më të re

Maqedonia

Kryemyftiu i Maqedonisë martohet me një vajzë 50 vjeç më të re

Më: 23 maj 2020 Në ora: 17:44
Kryemyftiu i Maqedonisë, Sylejman Rexhepi, është martuar me një vajzë 50 vjet më të re.

Kryemyftiu i Maqedonisë, Sylejman Rexhepi, është martuar me një vajzë 50 vjet më të re.

Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë. Kanë publikuar edhe fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re. Kurorëzimi është bë në muajin e Ramazanit.

Siç raporton Libertas, bashkëshortja e re e reisit Rexhepi është 50 vite më e re.

Kryetari i BFI-së është kurorëzuar për herë të dytë, katër vite pasi ndërroi jetë bashkëshortja e tij e parë.

Burime në BFI konfirmojnë kurorëzimin e reisit Rexhepi, por nuk duan të flasin duke theksuar se bëhet fjalë për çështje private.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat