Dalin pamje të reja nga martesa e myftiut shqiptar të Maqedonisë me gruan 50 vjet më të re - Bota Sot
Dalin pamje të reja nga martesa e myftiut shqiptar të Maqedonisë me gruan 50 vjet më të re

Maqedonia

Dalin pamje të reja nga martesa e myftiut shqiptar të Maqedonisë me gruan 50 vjet më të re

Më: 23 maj 2020 Në ora: 21:30
Sulejman Rexhepi me gruan 50 vjet më të re

Kanë dalë pamje të reja nga martesa e kryemyftiut të Maqedonisë së Veriut, Sulejman Rexhepi, me gruan 50 vjet më të re.

Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar sot se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë.

Kanë publikuar edhe fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re.

Kurorëzimi është bërë në muajin e Ramazanit.

Siç raporton Libertas, bashkëshortja e re e reisit Rexhepi është 50 vite më e re.

Kryetari i BFI-së është kurorëzuar për herë të dytë, katër vite pasi ndërroi jetë bashkëshortja e tij e parë.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat