Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 27 maj 2020 Në ora: 08:25
Ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje lokale të shiut. Gjithashtu do të ketë erë të përforcuar. Në disa vende do të ketë shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 3 deri 9 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 14 deri 22 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, pritet të vazhdojnë reshjet e shiut si dhe moti jostabil.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat