Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 29 maj 2020 Në ora: 08:57
Ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me periudha me diell dhe reshje lokale të shiut. Pasdite do të ketë kushte për shi të rrëmbyeshëm dhe do të fryjë erë e përforcuar.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 7 deri 12 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 19 deri 24 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, pritet të vazhdojnë reshjet e shiu dhe fryrja e erës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat