Tre gra kapen duke vjedhur lule të mbjella në Kërçovë - Bota Sot
Tre gra kapen duke vjedhur lule të mbjella në Kërçovë

Maqedonia

Tre gra kapen duke vjedhur lule të mbjella në Kërçovë

Më: 28 qershor 2020 Në ora: 18:16
Foto

Kamerat në objekt kanë incizuar se si tre gra vjedhin lule të mbjella nga oborri i një firme në Kërçovë.

Në incizim shihet se si heqin lulen nga saksia prej betuni dhe hynë në automjetin me tabela të Shkupit.

Publikuesi i videos thotë se gratë që kanë vjedhur lulen janë ndaluar për pauzë.

Në momentin kur një nga gratë vjedh lulen, të tjerat vëzhgojnë nëse i sheh dikush dhe vendosinlulen në qese nga burri i cili është shoferi i automjetit.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat