Digjet një automjet në Kërçovë - Bota Sot
Digjet një automjet në Kërçovë

Maqedonia

Digjet një automjet në Kërçovë

Më: 1 korrik 2020 Në ora: 17:51
Foto Ilustrim

Në orët e hershme rreth orës 1:40 pas mesnatës, në stacion policor të Kërçovës është denoncuar se një automjet ‘Jaguar’ në pronësi të A.M (41) është djegur në rrugën ‘Vele Zmejkovski”.

Zëdhënësi i SPB Ohër, Stefan Dimovski tha se zjarri është shuar nga njësia kundër zjarrit nga Kërçova.

Ai shtoi se dje në rrugën 16:50 në stacion policor të Kërçovës është denoncuar në në rrugën ‘Egejska’ është prishur rendi dhe qetësia publike mes disa personave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat