Koçani, 20 vjeçari tenton ta përdhunojë gruan 86 vjeçare - Bota Sot
Koçani, 20 vjeçari tenton ta përdhunojë gruan 86 vjeçare

Maqedonia

Koçani, 20 vjeçari tenton ta përdhunojë gruan 86 vjeçare

Më: 1 korrik 2020 Në ora: 19:43
Ilustrim

Policia e Maqedonisë ngritri kallëzim penal kundër A.T (20) nga Koçani, i cili dyshohet se ka kryer dy vepra penale ‘përdhunim ndaj personit të pafuqishëm’ dhe ‘Grabitje’.

Sipas njoftimit të policisë, ai më 26.06.2020 rreth mesnatës në Koçani ka hyrë në shtëpi dhe ka tentuar të përdhunojë 86 vjeçaren.

Ai më pas fizikisht ka sulmuar dhe i ka marrë paratë dhe disa sende.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat