Gjendet një turp i pajetë në ujërat e Liqenit të Ohrit

Maqedonia

Gjendet një turp i pajetë në ujërat e Liqenit të Ohrit

Më: 3 korrik 2020 Në ora: 18:06
Liqeni i Ohrit

Një trup i pajetë u gjet në ujërat e Liqenit të Ohrit, sot rreth orës 14:30.

Bëhet fjalë për një 49-vjeçar nga Ohri, i cili u gjet në plazhin “Maqedonia”.

Siç informojnë nga MPN, inspektim në vendin e ngjarjes ka kryer Prokuroria Publike dhe policia, si dhe ekipet mjekësore të Ndihmës së Shpejtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat