Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 09:05
Ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe reshje lokale të shiut. Paradite moti do të jetë i qëndrueshëm dhe me diell, ndërsa në orët e pasdites priten reshje lokale të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 14 deri më 21 gradë celsius, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 28 deri më 36 gradë celsius.

Deri ka mesi i javës së ardhshme moti do të jetë i paqëndrueshëm me kushte për reshje lokale të shiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat