Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 09:06
Ilustrim

Moti sot do jetë i me diell dhe i ndryshueshëm. Në orët e pasdites moti do të jetë i paqëndrueshëm ku do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 12 deri më 21 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 25 deri më 33 gradë celsius.

Deri ditën e martë, sipas DPHM-së, rrethi jonë do të preket nga një masë ajrore e paqëndrueshme që do të shkaktojë shi të shpeshtë të rrëmbyeshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat