Ohër, filloi rrënimi i hotelit të ndërtuar pa leje - Bota Sot
Ohër, filloi rrënimi i hotelit të ndërtuar pa leje

Maqedonia

Ohër, filloi rrënimi i hotelit të ndërtuar pa leje

Më: 6 korrik 2020 Në ora: 13:38
Ohër

Në Ohër ka filluar rrënimi i një hoteli që gjendet në bregun e liqenit.

Rrënimi i objektit të hotelit është pjesë e aksionit që po zhvillohet në Ohër dhe Strugë ndaj objekteve përgjatë bregut të liqenit të nderura pa leje dhe në mënyrë ilegale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat