Sela dhe Gashi vizitojnë Brezën,Tanushën dhe Malinën - Bota Sot
Sela dhe Gashi vizitojnë Brezën,Tanushën dhe Malinën

Maqedonia

Sela dhe Gashi vizitojnë Brezën,Tanushën dhe Malinën

Më: 6 korrik 2020 Në ora: 16:47
Sela dhe Gashi

Një delegacion i Koalocionit ,,Tash Është Koha” i udhëhequr nga Ziadin Sela dhe Afrim Gashi sot kanë vizituar malsinë e Shkupit, Brezë,Tanushë dhe Malinë.

Sela dhe Gashi fillimisht kanë bërë homazhet tek varrezat e Dëshmorëve të vitit 2001 në Tanushë ku janë pritur nga banorët e Tanushës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat