Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 08:28
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje lokale të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar veriore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 14 deri 22 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 24 deri 32 gradë celcius.

Prej nesër vijon periudhë me diell dhe rritje të temperaturave ditore, por me mëngjese të freskëta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat