Fetai nga vetizolimi: Respektoni masat! - Bota Sot
Fetai nga vetizolimi: Respektoni masat!

Maqedonia

Fetai nga vetizolimi: Respektoni masat!

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 12:32
Fatime Fetai

Prokurorja Fatime Fetai tha se për 14 ditë do të jetë në vetizolim për shkak se ka pasur kontakt me kolegun e saj Gavrill Bubevski i cili është diagnostifikuar me Covid-19.

“Do të jem në vetizolim për 14-të ditë për shkak të kontaktit me prokurorin Bubevski. Nuk kam simptoma dhe do të testohem kur do të më sugjerojnë mjekët”, tha prokurorja Fatime Fetai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat