Plagoset me thikë një 16 vjeçar nga Shkupi - Bota Sot
Plagoset me thikë një 16 vjeçar nga Shkupi

Maqedonia

Plagoset me thikë një 16 vjeçar nga Shkupi

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 13:03
Foto Ilustrim

Gjatë ditës së djeshme (07.07.2020) në Sektorin për Punë të Brendshme është denoncuar se në Spitalin e Qytetit është sjell një 16 vjeçar nga Shkupi me plagë të shkaktuar nga një mjet i mprehtë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen e Çairit, pas një zënke verbale mes 16 vjeçarit dhe dy personave të tjerë, njëri prej të cilëve i ka shkaktuar plagë me thikë. Policia po punon në zbardhjen e rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat